Hizmetlerimiz

Arıza Onarım

Klima servisi ekibimiz ile tüm klima arızalarında yanınızdayız.

Klima Bakımı

Klima bakımı işlemi ile sağlıklı ve tasarruflu kullanım sağlayın.

Klima Montajı

Yeni montaj veya yer değişikliği durumlarında yanınızdayız.

Klima Servisi

Hızlı, kaliteli ve güvenilir bir servis ağı ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Klima Bakım, Klima Onarım, Klima Servis, Soğuk Hava Deposu, Market Sütlük Sistemleri, Güneş Enerji Sistemleri, VRF Sistemleri, Chiller Sistemleri Hizmetleri Vermekteyiz.

Klima satışları için Türkiye’nin  tüm bölgelerine hizmet veren firmamız, sahip olduğu tecrübe ve uzman personelleri ile zamanında etkili çözümler sunar.

Klima arıza giderme işlemi teknik bilgisi yeterli çalışanlarımız tarafından yerinde klima arıza tespiti yapılarak sağlanır. Klima servisi haricinde Klima satışı ve Klima bakımı içinde firmamızdan destek alabilirsiniz.

Uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımızla hızlı, kaliteli ve güvenilir servis sağlamaktayız. Klimalarınızın arıza durumlarında servis elemanlarımız en kısa sürede klimalarınızın arıza tespitini yaparak siz değerli müşterilerimize en iyi çözümü ve ne yapılması gerektiği bilgisini iletmekteyiz.

Klima Servisi

Klima Servisi firmamız sizlere oldukça uzun zamandır hizmet veren ve müşteri memnuniyetini oldukça benimsemiş tüm Türkiye’ye hizmet veren klima servisi firmalarından birisidir. Biz müşterilerimize en kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Klima Bakım-Onarım

Biz Doğan Teknik Soğutma ve Isıtma Sistemleri olarak müşterilerimize en kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla sunmaktayız. Güvenilir ve profesyonel bir klima bakım, onarım firması arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet için lütfen bizleri arayınız.

Klima Satışı

Tüm Türkiye’ye klima satışı hizmeti veren kuruluşumuz her zaman profesyonel ve kaliteli şekilde çalışmalarını sürdürür. Yalnızca klima satışı değil, klima servisi ve bakım onarım hizmetlerini büyük bir profesyonellik anlayışı ile siz değerleri müşterilerimize sunmaktayız.

Klima Montajı

Yeni montaj veya yer değişikliği durumlarında yanınızdayız. Klimanızın demonte işlemi gerektiği zamanlarda da demontaj işlemi ile profesyonel ve kayıpsız bir işçilikle sektöründe siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmekteyiz.Tüm sorunlarınıza teknik servisimizden yardım alabilirsiniz.

Klima Arıza

Klima arızalarında en sık karşılaşılan sorunlar sırasıyla elektrik aksamındaki bir problemler, klima kumandası sorunları, klima az hava veriyorsa, ön panelde yer alan filtrelerde ki problemler ,su akıntısı gibi problemler ,gider hortumunun tıkalı olması gibi birçok problemde teknik servisimizden yardım alabilirsiniz.

Klima Temizliği

Klima temizliği sıklıkla yapılması gereken bir işlemdir. Çünkü klimalar gerek kötü koku vermesi gerekse de filtrelerinin temiz olmaması sebebiyle birtakım problemleri de beraberinde getirir. Bu sebeple rutin olarak klimaların bakımı ve temizliğinin yapılması elektrikten tasarrufu sağlarken bir yandan da klimanın verimli çalışmasını sağlar. Profesyonel  çözümlerimiz için bizi arayabilirsiniz.

Soğutma Sistemleri

Soğutucu ekipmanlar ya da diğer adı ile endüstriyel soğutma sistemleri, belirli bir ticari ürünün soğutulmasını sağlayan ya da tesislerde yer alan havayı nemlendiren ürünlerdir. Bu ürünler, havayı soğutabilmek için temel olarak hava basıncını yani absorbsiyonu ya da buhar sıkışmasını kullanmaktadır.

Soğutma Sistemleri sektöründe benimsediğimiz güvenilirlik, konfor, üstün hizmet kalitesi ve anlayışla, Türkiye’de referans olma ayrıcalığını yaşamak ve daima tercih edilen, örnek alınılan bir marka olmak önceleğimizdir.

Su soğutmalı chiller sistemleri kullanım alanı olarak soğutma kulelerinin olduğu ve su kaynaklarına yakın yerler tercih edilmelidir.

Soğuk Hava Deposu

Firmamızın sizlere sağlamış olduğu soğuk hava deposu hizmetleri ile artık çok daha uygun ve kalite bir hizmet alacaksınız. Türkiye’de profesyonel bir soğuk hava deposu firması arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Soğuk hava odası çalışma prensibi, ısının düşük sıcaklıktan alınıp, yüksek sıcaklığa yollanarak depoların soğutulmasına dayanır. Oluşturulan bir hava döngüsü ile ortamdaki sıcak hava bir kondansör ile yoğunlaştırılır. Genleşme valfine yollanarak havanın alçak basınçlı bir hale gelmesini sağlanır.

Soğuk hava deposu, yiyeceklerin depolama ömrünü uzatmak, gıda imalatında proses sıcaklığını düşürmek amacıyla kurulan, duvarları ve çatısı genellikle sac arası poliüretan köpük dolgulu panellerden oluşan depolardır. Soğutma sistemleri freonlu veya amonyaklı olur.

Soğuk hava depolarında soğutmayı sağlayan makinalar, evaporatör (oda içinde) ve kondenser (oda dışında) ünitelerinden oluşur.

VRF Sistemleri

VRF Klima Sistemleri 2 farklı sistemden çeşidi vardır. Heat Recovery VRF (aynı anda hem ısıtma, hem soğutma) Heat Pump VRF (aynı anda sadece ısıtma yada sadece soğutma) VRF Klima Sistemleri; ofisler, alışveriş merkezleri, lüks apartmanlar, villalar, restoranlar, plazalar, oteller gibi birbirinden bağımsız havalandırma uygulamalarının kullanılmasının gerektiği yerlerde başarıyla kullanılır.  VRF Klima Sistemleri hizmetleri hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Chiller Sistemleri

Chiller ile Su Soğutma Sistemleri ,makinelerin soğutulmasında kullanılan suyu soğutularak istenilen çalışma sıcaklığına getirilmesinde kullanılır. Bu sistemler, istenilen sıcaklıkta kendisini otomatik olarak kapatıp, minimum enerji harcayarak maksimum performans sağlamak için tasarlanır ve bunun için gerekli tüm ekipmanlar ile oluşturulur. Göreceli olarak daha düşük gaz basınçlarında çalışmayı sağladığından yüksek verimli sistemlerdir. Chiller Sistemleri için bizi arayabilirsiniz.

error: İçerik Koruması DoganTeknik.Com