Hakkımızda

Doğan Teknik Isıtma ve Soğutma Sistemleri olarak, İstanbul’da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Klima Satış, Klima Bakım-Onarım ve Klima Servisi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Yaptığı işin arkasında duran, güven veren, hızlı ve profesyonel çözüm üreten, en değerli partnerinin müşteri olduğunun bilinciyle maksimum hizmet kalitesini önemseyen, bilgisini ve uzmanlığını paylaşarak büyüyeceğine inanan işini en iyi şekilde yapan ve sürekli geliştirme azmiyle beslenen bir kuruluştur.

Bizlere ulaşan müşterilerimize en hızlı hizmeti verebilmektir. 10 yılı aşmış tecrübeye dayalı profesyonel, disiplinli, anlayışlı ve güvenilir servis hizmeti verebilmek siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek ve yaptığımız işin arkasında durmak bizim ana ve ilk temelimizdir.

Doğan Teknik Isıtma ve Soğutma Sistemleri olarak tüm hizmetlerde, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, her şeyden önce eğitimi ön planda tutan, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren modern servistir.

Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olup, siz müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız. Kaliteyi, hizmeti benimsemiş, çevre ve yaşam değerlerine saygılı, öncü, üretici bir kurum vizyonuyla yolumuza devam ediyoruz.

VİZYONUMUZ

• Satış ve serviste eksiksiz ve sonuç odaklı hizmet vermek.
• Müşteri odaklı faaliyet göstermek.
• Dünya standartlarından hizmet vererek evrenselliği yakalamak.
• Profesyonel çözümler üretmek.
• Gelişime açık, modern bir anlayış benimsemek.
• Güvenli alışveriş imkanı sağlamak.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en hızlı şekilde karşılık vermek, hizmet ağımızı geliştirerek dünyaca üstünlüğünü ispatlamış cihazları fiyat değer ilişkisi doğrultusunda sunmak ve kurumumuzun referanslarını daha geniş kitlelerle buluşturmaktır. Ayrıca müşterilerimizi; güvenli, tasarruflu, sağlıklı ve çevre dostu, yüksek performanslı cihazlarımızla buluşturarak onlara kaliteli yaşam ve konforlu bir hayat sunmaktır.

 

Hızlı ve güvenilir hizmet

Uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımızla tüm Türkiye’ye hızlı, kaliteli ve güvenilir bir servis ağı ile hizmet sağlamaktayız.

En kısa sürede arıza tespiti

Klima bakım ve arıza tespiti işlemleri teknik bilgisi yeterli çalışanlarımız tarafından yerinde  yapılarak  sizlere en iyi çözümü sunmaktayız.

Zamanında etkili çözümler

Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet veren firmamız, sahip olduğu tecrübe ve uzman personelleri ile zamanında etkili çözümler sunar.
error: İçerik Koruması DoganTeknik.Com